> Ponude  > Ekskurzije
ČEŠKA - SLOVAČKA - MAĐARSKA

Sukladno članku 15. stavak 6. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole ("Narodne novine", broj 87/14. i 81/15.), Strukovna škola Vukovar objavljuje odluku zajedničkog Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude, da je na prezentaciji ponuda održanoj 7. prosinca 2016. godine u Tehničkoj školi Nikole Tesle većinom glasova odabrana Astralis travel d.o.o., kao najpovoljnija ponuda za višednevnu ekskurziju.

Na temelju članka 14. stavak 7. točka 7. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole ("Narodne novine", broj 87/14. i 81/15.), Strukovna škola Vukovar objavljuje odluku zajedničkog Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude o odabiru tri najpovoljnije ponude za organiziranje višednevne izvanučioničke nastave.

Po isteku natječaja i nakon javnog otvaranja pristiglih ponuda, koje je održano 30. studenoga 2016. godine, zajedničko Povjerenstvo Tehničke škole Nikole Tesle i Strukovne škole Vukovar je tajnim glasovanjem donijelo odluku da su tri najpovoljnije ponude: Astralis Travel d.o.o. iz Slavonskog Broda, Mare Panonium tours d.o.o. iz Vinkovaca i Ora tours d.o.o. iz Osijeka.

Prezentacija i odabir najpovoljnije ponude će se održati u srijedu 7. prosinca 2016. godine s početkom u 17,00 sati u Tehničkoj školi Nikole
Tesle, Vukovar.

Na temelju članka 14. stavak 7. točka 7. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole ("Narodne novine", broj 87/14. i 81/15.), Strukovna škola Vukovar objavljuje odluku zajedničkog Povjerenstva za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude o odabiru tri najpovoljnije ponude za organiziranje višednevne izvanučioničke nastave.

ČEŠKA - SLOVAČKA - MAĐARSKA

Po isteku natječaja i nakon javnog otvaranja pristiglih ponuda, koje je održano 4. studenoga 2016. godine u 18,00 sati, zajedničko
Povjerenstvo Tehničke škole Nikole Tesle i Strukovne škole Vukovar je tajnim glasovanjem donijelo odluku da su tri najpovoljnije ponude:
Orion Tours d.o.o. iz Đakova, Mare Panonium tours d.o.o. iz Vinkovaca i Ora tours d.o.o. iz Osijeka.

Prezentacija i odabir najpovoljnije ponude će se održati 25. studenoga 2016. godine s početkom u 18,00 sati u Tehničkoj školi Nikole Tesle, Vukovar.

Na temelju članka 12. stavak 8. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole ("Narodne Novine", broj 87/14. i 81/15.), Strukovna škola Vukovar objavljuje javni poziv za organizaciju višednevne ekskurzije.

Obrazac ponude možete pregledati u privitku.

O D L U K A

o poništenju javnoga poziva

PONIŠTAVA SE javni poziv 01-2016./2017. za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (ekskurzija Češka-Slovačka-Mađarska), objavljen 19. listopada 2016. godine na mrežnoj stranici Strukovne škole Vukovar (sadržaj odluke nalazi se u privitku).

BUDIMPEŠTA - PRAG - BEČ

Obrazac ponude možete pregledati u privitku.

« Listopad 2017 »